کارشناسی سیار خودرو OPTIONS

کارشناسی سیار خودرو Options

کارشناسی سیار خودرو Options

Blog Article

امکان پیگیری و شکایت شما از آن فرد ناشناس نخواهد بود یا کار بسیار مشکل خواهد بود.

پس از اتمام کارشناسی فنی و بدنه، تیم قیمت‌گذاری کارنامه به استناد کارشناسی انجام‌شده، بازه قیمت خودرو را تعیین و در گزارش نهایی ثبت می‌کند.

لبه های مهم عبارت اند از: گوشه کاپوت خودرو، لبه ی جلوی شیشه جلو، ستون های کابین و همچنین لبه درها.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

با حضور کارشناسان ایران تست کار در محل دیگر نگران سواستفاده‌ها و یا زیان‌های احتمالی در خرید و فروش خودروهای کارکرده نخواهید بود.

نگهداری پس از شیشه دودی نگهداری پس از کاور و بادی فنس نگهداری پس از سرامیک خودرو

یکی از مهم ترین و همچنان ساده ترین راه برای تشخیص رنگ خودرو عکسبرداری از ان است.

در استاده کارشناسی رنگ بدنه خودرو توسط کارشناسان خبره و حرفه‌ای انجام می‌گیرد به همین دلیل نیازی به نگرانی نیست. پس از پیدا کردن کارشناس مجرب جهت کارشناسی رنگ نیاز دارید تا از نرخ کارشناسی رنگ خودرو آگاهی پیدا کنید.در ادامه مطلب قیمت کارشناسی رنگ خودرو نیز بررسی شده است. با ما همراه باشید.

شستشوی دستی را با دستکش ??? ????? ????? نرم و محصول تمیزکننده ملایم و ایمن برای رنگ مات انجام دهید.

از صفر تا صد تشخیص رنگ خودرو را با اطمینان بالا به اقای تست بسپارید و با خیالی اسوده به خرید خودرو مورد نظرتان رسیدگی کنید.

پس از بررسی بدنه خودرو، رنگ آن چک می شود که در این مرحله ضربه ها و رنگ پریدگی ها و یا رنگ شدگی مجدد خودرو توسط دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو و دیگر لوازم تخصصی بررسی می شود.

حتما بخوانید : فرایند فروش رایگان خودرو در مجموعه اقای تست

کارشناس به شخصی اطلاق می شود که دارای سررشته کلی از همه قسمت های خودرو در زمینه صدای موتور، گیربکس، رنگ و بدنه، جلوبندی… می باشد.

اگر روی این قسمت کارشناسی یعنی تشخیص رنگ وقت نگذارید و به راحتی از ان گذر کنید به احتمال زیاد دچار ضرر و زیان های بسیار زیادی خواهید شد.

Report this page